Na maandagnacht slecht geslapen te hebben sleepte ik mezelf toch maar m’n bed uit om op tijd op school te zijn. Eenmaal daar aangekomen bleek de docente ziek te zijn… vervelend, maar ik had wel eindelijk tijd om het lokaal eens vast te leggen! Ik hou van ateliers en tekenlokalen. Lekker rommelig, veel materialen aanwezig en ook veel kunstwerken om je heen. Het ruikt er zelfs lekker! Hier een paar snapshots van mijn lokaal:
Translation: Some pictures of my art classroom.
Dit bericht heeft 12 reacties
Leuke foto’s! Ik weet dat ik onze tekenklas ook heel leuk vond, spijtig genoeg heb ik nu alleen maar les in saaie aula’s. Jammer.
Vet leuk, mooie foto’s!
Haha ja er stond Jatine en er stond geen link naar m’n blog maar naar m’n (vrij levenloze) lookbook haha maar toch heel erg leuk :)
Ennu, dankjewel. Ik zie haar er ook wel in maar toch kan het veel mooier hihi ;) x
Superleuk, die foto’s!
wauw dat ziet er gezellig uit! ik vind trouwens de sfeer van je foto’s ook echt zo mooi, bewerk je ze op een bepaalde manier?:)
Die sfeer op de foto’s komen echt goed tot zn recht!
Wat een leuk lokaal zeg!
Denk niet dat je het tijdschrift kent, want het is voor een wat oudere doelgroep. Het heet Lourens en is een beetje zoals ELLE, maar dan alles in een (wonen/mode/koken enzo) :)
Erg leuke foto’s meid!!
awh dankjewel! en jouw tekenlokaal is veel mooier dan die van mij haha! lekker knus die van jou!
Gezellig en knus zeg :)
Hmm, ik kan de creativiteit bijna ruiken! Kunst, ‘t is zo’n mooi ding
I would feel much more inspired in such an art classroom than in ours we just have a much more boring one…
sfeervolle foto’s!