Image by Mliees
Nieuwe week.. nieuwe lunchinspiratie! Ik blijf het zo leuk vinden, al die inspiratie plaatjes met heerlijke lunches op instagram. Sinds deze week heb ik op mijn werk ook een magnetron, dus ik ga eens kijken of ik slim kan koken, en zo mijn restjes de volgende dag als lunch kan gebruiken!
Verder wordt het mooooi weer, dus tijd voor smoothies, en broodjes buiten in het zonnetje. Belooft weer een mooie week vol lekkere lunchinspiratie te worden. Vandaag deel ik de foto’s van afgelopen week, geplaatst door lezers van mijn blog.
Translation: A new round of lunch inspiration!
Ik begin met de lunches van Mliees, die niet alleen heel lekker zijn maar ook nog eens een lust voor het oog! Sowieso is de Instagram van Marlies een aanrader, staat vol met mooie plaatjes.
Maar ook deze heerlijke soepjes (prei- mosterdsoep en champignonsoep) van Veraelisabeth zien er goed uit! Ik ben dol op soep, en wanneer er genoeg groente doorheen zit (en eventueel met een stukje brood) leent het zich goed voor lunch. Als je geen tijd of mogelijkheid hebt om je soep op te warmen, zorg dan dat je hem ‘s ochtends warm maakt en neem hem mee in een thermosfles!
En ik sluit af met een ‘eigen’ broodje: ciabatta met buffelmozzarella, pesto, sla en tomatenchutney. Was misschien wel nóg lekkerder geweest als ik ‘m even geroosterd had.. mjam!
Ik vind het super leuk om jullie lunches te zien en zo inspiratie op te doen, blijf dus vooral je lunches taggen met #ldoslunch en wie weet zie je jouw lunch hier terug!
Dit bericht heeft 17 reacties
hmm, honger! (:
Ziet er zo lekker uit! jamjam!
Ziet er heerlijk uit, moet nog ontbijten (gauw naar de kast!) Haha
Ziet er weer heerlijk uit allemaal
Lekker! :)
Ik blijf het zo leuk vinden om te zien wat anderen in elkaar flansen, geeft me inspiratie!
Hmmm, lekker. Mag ik je er wel op attenderen dat de magnetron echt ‘slecht’ is? Jammer van de vitamientjes als je iets ‘gezonds’ daarin opwarmt. Check deze site bijvoorbeeld; http://www.2×2.nl/praat-mee/onderwerp/31472/broccoli-stomen
Oooh, ik krijg hier honger van!
Ik heb net gegeten maar hier krijg ik weer honger van! Heel erg leuk en lekker om te zien :)
zo grappig, ik herken Marlies’ foto’s echt uit duizenden :)
… en krijg hier honger van!
Het ziet er heerlijk uit, bedankt voor de fijne inspiratie.
Liefs, lisa
Dat ziet er allemaal heel lekker uit
Jumm, heerlijk!
Mm, hier gaat mn buik van knorren haha! :)
Beautiful pictures
These lunches are making me hungry!
Ohh ziet er lekker uit, vooral je eigen broodje!