Gisterenavond vond de eerste Fairminds snailmail workshop plaats. Een avond knippen en plakken met mooi fairtrade papier uit India en Bangladesh. En een heleboel fairtrade Tony Chocolonely chocola! Het was een groot succes, er is een heleboel mooie en eerlijke post verstuurd.
Gelukkig volgen er nog meer workshops. De komende weken kun je elke woensdag- en zondagavond aanschuiven voor een workshop snailmailen. Het is nog gratis ook! Inschrijven doe je hier.
Lees verder voor een impressie en het resultaat van de eerste workshop: een heleboel mooie poststukken!
Dit artikel is geschreven in samenwerking met Fairminds.
Linda
20 nov 2014Ohh wat ziet dit er leuk uit! In December (als ik wat meer tijd heb) zou ik wel een keertje langs willen komen! Hoe lang duren de avonden ongeveer? Ivm reizen:-)
Marlous ~ lastdaysofspring.com
20 nov 2014Ongeveer 2,5 uur! Je zou natuurlijk iets eerder weg kunnen gaan als dat beter uitkomt met de treintijden.
monique
20 nov 2014Wat onwijs gaaf! Ik word ook helemaal blij van die tafel vol papier en knutselmateriaal! :)
Hedwig
20 nov 2014Het ziet er heel gezellig uit! Lijkt me heel leuk om een keer mee te doen :)
Marlous ~ lastdaysofspring.com
20 nov 2014Je bent welkom! :-)
Hesteranne
20 nov 2014Het ziet er heel leuk en gezellig uit. En die schrijfmachine…word ik heel gelukkig van :D
Vintageandbeauty
20 nov 2014Wauw wat een onwijs leuk event! Ik ben gek op mooi fairtrade papier en wist helemaal niet dat er van dit soort events waren :) Mag ik je vragen waar je hiervoor je kan opgeven?
Marlous ~ lastdaysofspring.com
20 nov 2014Via http://www.fairminds.nl/create-fair/mail/workshops :-)
sam
20 nov 2014ziet er allemaal heel gaaf uit!
Eline
20 nov 2014Het ziet er echt super leuk uit!
Alinda
20 nov 2014Het was hartstikke leuk!!
Karlijn
20 nov 2014Wat ziet dat er gezellig uit, met overal papier en chocolade :)
Elsbet | La Vie Pure
20 nov 2014Gezellige boel!
Olga | teamconfetti
21 nov 2014Het ziet er zooooo gezellig uit! Wat fijn dat er nog zoveel mensen post versturen!
Amber
21 nov 2014Spijtig dat dit niet in België is, anders was ik zeker eens een avondje mee komen doen!
Anneleen
21 nov 2014Ziet er heel gezellig uit! Jammer dat het voor mij zo ver weg is!